“Cinsel ilişki robotu” genç adamın başına bela oldu!

Nathan Watts, yalnızlıktan bunalmış 29 yaşında bir gençti. Yalnızlığından yeterince sıkılması gerekçesi ile internetten “Cinsel ilişki robotu sipariş” etti.

BAŞINA NE GELECEĞİNDEN HABERSİZDİ…

Gümrük memuru olan Watts, iş yoğunluğu sebebi ile sosyal yaşantısı olmayan bir genç adamdı. Bin Euro ödeyerek sipariş etmiş olduğu cinsel ilişki robotu yüzünden başını belaya soktu.

GELEN PAKETTEN ÇIKAN ROBOT KÜÇÜK BİR KIZA BENZİYORDU…

Çin’den sipariş ettiği cinsel ilişki robotunun, Japon özelliklerine sahip yetişkin bir robot olması gerekiyordu ama paketten çıkan robot, sipariş ettiği robot ile aynı değildi, küçük bir kıza benziyordu. Bu sebepten dolayı mahkemeye çağrılan Watts, sosyal hayatı olmaması ve yalnızlıktan bunalması nedeni ile almış olduğu cinsel ilişki robotu yüzünden mahkemelik oldu.

robotun küçük bir kıza benzemesi yüzünden mahkemeye çağrıldı

Çok çalıştığı için sosyal hayatı olamayan ve bu yüzden kendisini yalnız hisseden Nathan Watts, internetten cinsel ilişki robotu sipariş etti. Robot için bin Euro ödeyen adam, gelen paketteki robotun küçük bir kıza benzemesi yüzünden mahkemeye çağrıldı.

internette göründüğünden daha farklı çıktı

Gelen paketteki robotun boyu 1.30, kilosu ise, 22’ydi. Medyadaki haberlere göre, gelen robotun ölçülerinin internette göründüğünden daha farklı olması, gümrük memurlarının dikkatini çekti. 29 yaşındaki Watts polise bildirildi.

tutuklandı

Watts, yetişkin özelliklerine sahip olması gerekirken, robotun boyu 1.30, kilosu ise 22 olunca, yalnızlıktan dolayı almış olduğu robot ile ilgili, “Çocuk cinsel ilişki robotu” sipariş ettiği gerekçesiyle, tutuklandı.

Mahkeme jürisi, Watts’ı suçsuz buldu

Mahkeme jürisinin incelemeleri sonrasında, paketten çıkan cinsel ilişki robotunun, kadınsal göğüslere sahip olması nedeni ile yetişkin bir robot olduğunu doğrular nitelikte olması sebebiyle, Mahkeme jürisi, Watts’ı suçsuz buldu.