İşte ayakkabılarınızı ucuz gösteren 9 neden!

Modayı takip ederken kadınların unuttuğu şey pahalı ve marka ayakkabıların her zaman elegan bir görüntü oluşturmayacağı. İnsanlarla tanışırken ayakkabılarımızın önemini es geçemiyoruz. Eğer hala çatlak kırmızı renkler, parlak deriler ve  uzun topuklar giyiyorsanız bu ipucular kesinlikle sizin için.

çok fazla parlak  ve göz alıcı taşlar

Elbiselerde taşlar zaman zaman havalı ve şık izlenimi yaratsa da ayakkabılar için aynı şey geçerli değil malesef. Çünkü ayakkabılardaki taşlar genellikle daha ucuz malzemeden taşlar olduğundan göz alıcı ışıklar saçmıyor etrafa. Yapmaaa!

ekstrem uzun topuklar

Ayakkabı olarak topuklu kadınların vazgeçilmezi gibi bir şey. Fakat o dolgu topuklar bazen göz kanatıyor arkadaş. Ayaklarımızı kibar gösterelim derken kaba saba oluveriyor üzülüyoruz.

değişik ve karmaşık renkler

Renkler insana yaşam sevinci veriyor evet anlıyoruz ama renk uyumu diye bir şey var. Soğuk sıcak pastel tonlar var. Tüm renkleri iç içe karıştırınca bi kahverengimsi oluyor ya bu da böyle bir şey.

çok fazla metal detaylar

Ayakkabın dikkat çeksin istiyorsun anladık ama gözümüze gözümüze sokmak da olmaz yahu!

Patent deri ayakkabılar

Siz zaten farkı gördünüz, görüyorsunuz bak bir şey demiyorum görüyorsunuz.

leopar çizgiler

Leopar desenler kadınların değil de erkeklerin hayal gücünü besliyor gibi. Leopara bir şey diyecek değiliz ama ayakkabı da öyle iç çamaşırında durduğu gibi durmuyor efendim.

Rahatsız ayakkabılar

Güzellik için acıya katlanıyorsun tamam da seni yürürken takip etmek çok zor ve acınası. Kendine bunu yapma, o kadar da güzel durmuyor yani.

Çok fazla suni deri

Biraz sadelik zerafeti arttıracaktır, denemelisin.

eski ayakkabılar

Çok para verdin atmaya kıyamıyorsun farkındayım ama dikkatli kullanmazsan tüm şıklığını kaybediyor ayakkabılar. Aman dikkat!

 Galeriler Yazarı: Cansu Konak