Erkeklerin asla bilmediği ama kadınların en çok dikkat ettiği şeyler !

 

Eski çağlardan günümüze değin çözülemeyen problemlerin başında kadın-erkek ilişkileri gelmektedir. Erkeklerin tahmin bile edemeyeceği fakat kadınların belki de en dikkat ettiği özellikler nelerdir? Sizin için düşünüp derledik. İşte merak edilen her şey…

TAKIM ELBİSE

 

Kadınlar için takım elbise, klasik giyimin tanrı rol modelidir. Takım elbise giyen erkek seninle evlenir, çocuk da yapar kariyer de. Takım elbiseli adam evine sahip çıkabilecek potansiyeli olan deyim yerindeyse evin direğidir.

KAPILARI AÇAN CENTİLMEN ERKEK

 

Kapıları açan erkek her zaman bir iki adım öndedir. Her daim her yerde  prim yapar. Kadınlar da istemeden de olsa buna dikkat etmeye eğilimlidirler.

DİŞLER

Güzel gülüşe kim tav olmaz ki. Diş bakımı sadece kadınların değil erkeklerin de dikkatini çeken ortak bir çekim alanı. Dişleri inci gibi olmasa da ağız ve diş bakımına özen göstermek çok önemli.

 KARAR VEREBİLME YETİSİ;

Karar vermek basit gibi görünse de karar vermek bir de kararın arkasında durabilmek yürek ister. Kadınlar ne istediğini bilenlerden hoşlanır nereye çağırsan gelenlerden değil 🙂

 

YEMEK SANATI ;

Erkeklerin yemek yapabilmesi mükemmel detaylardan biri. Yemek yapamıyor olsa da şiddetle denemesini tavsiye ediyoruz. Bu aynı zamanda ben sensiz yaşarım ama senle bir başka yaşarım göstergesidir.

 

VEEEE EN ÖNEMLİSİ ‘POPO’

 

İşte erkekler bunu hep es geçtiler. Kadınlar erkekler de Winnie The Pooh poposu görmekten hoşlanırlar. Dik ve dolgun popoya örnek bkz; Kanada Başbakanı .

Biz şimdilik bu ipucuların iş göreceğini düşünüyoruz. Şimdi erkekler düşünsün 🙂