Galatasaray’da deprem! Yönetim üç yıldızı gözden çıkardı

Galatasaray, teknik direktör Fatih Terim tarafından Ankaragücü maçında yedek soyundurulan Gomis, Feghouli ve Belhanda’yı satılığa çıkarıyor.

3 GOLCÜSÜNÜ GÖZDEN ÇIKARDI

Galatasaray, zam krizi çıkaran Fransız golcüsü Gomis ile beraber Belhanda ve Feghouli’yi de gözden çıkardı. Buna gerekçe olarak ise oyuncuların yüksek maliyetleri gösterildi. Dövizdeki son hareketlilik sonrası ödemelerde zorlanan sarı-kırmızılı yönetim, Gomis, Feghouli ve Belhanda’nın menajerlerini İstanbul’a davet etti.

Galatasaray'da flaş gelişme! Yönetim, üç yıldızı gözden çıkardı! 2.resim

“FUTBOLCULARA BU PARALARI ÖDEYECEK DURUMUMUZ YOK”

Sarı-kırmızılıların “Zor bir dönemden geçiyoruz. Dövizdeki dalgalanma sonrası sıkıntılarımız arttı. Bizim futbolculara bu paraları ödeyecek durumumuz yok.”

Galatasaray'da flaş gelişme! Yönetim, üç yıldızı gözden çıkardı! 3.resim

“OYUNCULARA KULÜP BULUN MESAJI”

“Bu konuda isteyen istediği yere gidebilir. Siz de başınızın çaresine bakın. Oyunculara kulüp bulun. İyi tekliflere kapımız açık. Futbolcular burada kalacaksa ödeme takvimi konusunda bize yardım etmek zorundalar” mesajını verecekleri öğrenildi. Böylece Galatasaray yönetimi, bu futbolcuların menajerlerinden oyuncularına en kısa sürede kulüp bulmalarını isteyecek. Sarı-kırmızılı kurmaylar, üç futbolcuya “Kendinize kulüp bulun” mesajını gönderecek.

Galatasaray'da flaş gelişme! Yönetim, üç yıldızı gözden çıkardı! 4.resim

“FATİH TERİM’İN İSTEDİĞİ TRANSFERLERİ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK”

Galatasaray’da Gomis ve Belhanda 3 milyon 350 euro, Feghouli 3 milyon 850 euro net kazanıyor. Primlerle beraber futbolcuların kulübe yıllık maliyeti daha da artıyor. Galatasaray, bu isimlerin satışına göre transfer için kaynak yaratacak ve Fatih Terim’in istediği transferleri gerçekleştirebilecek.

Galatasaray'da flaş gelişme! Yönetim, üç yıldızı gözden çıkardı! 5.resim