Ünlü Sunucudan dolar alanlar için çok tartışılacak sözler: Siz vatan hainisiniz

Sunucu İkbal Gürpınar dolar kurundaki büyük dalgalanma ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gürpınar, çektiği videoda “Duydum ki döviz bürolarında Türk liralarını alıp ‘Döviz daha da yükselecekmiş’ deyip dolara yatıranlar varmış, onlara seslenmek istiyorum: Siz vatan hainisiniz” dedi.

İkbal Gürpınar’ın ilgili konuşması şöyle:

“O ALDIĞINIZ DOLARLARIN SİZİ KURTARACAĞINI MI ZANNEDİYORSUNUZ”

Eğer bu ülkenin batışı umrunuzda değilse, o aldığınız dolarların euroların sizi kurtaracağını zannediyorsanız. Aptalsınız arkadaşlar. Çünkü o cebinizdeki dolarlar, eğer döviz daha da yükselmeye devam ederse, bu ülke batarsa ne işinize yarayacak soruyorum size, 15 Temmuz’da başaramadıklarını, seçimlerde başaramadıklarını ve bizi ne kadar önemsediklerini söyleyip ekonomik olarak batırmak istediklerinin göstergesi.

 

“BU BİR SAVAŞTIR”

Bu bir savaştır arkadaşlar. Bu savaşa hep beraber dur diyeceğiz. Asla yabancıların malını kullanmayacağız. Ne olursunuz moralimizi çok iyi tutalım. Üzülmek, umutsuzluğa düşmek yakışmaz bize. Onlara göre biz 15 Temmuz’da bitmiştik arkadaşlar. Farkına varın. 17 Aralık’ta bitmiştik, gezi olaylarında bitmiştik. Allah’tan büyük değil hiç kimse. Allah-u Ekber. Müslüman vatanını sever ve her şeyin önünde vatanını tutar.

“ÇOCUKLARIN İNTİKAMI ALIR SİZİ”

Çanakkale’deki kurtuluş mücadelesindeki, 15 Temmuz’daki şehitlerin kanını, gazilerin kaybettikleri organlarını, çoluğuyla çocuğuyla sokağa çıkıp oynayamayan gazilerin, babası şehit olduğu için babacığım diyemeyen çocukların intikamı alır sizi. Allah muhafaza. Lütfen Herkes aklını başına devşirsin. Birlik olma zamanı, o Amerika denilen şeytan. Şeytana bile pabuç giydiren Amerika, inşallah sonunun geldiğini biliyor.

AMERİKA’DAKİ SİYAHİ GENÇLERDEN YARDIM İSTEDİ

Oradaki siyahi gençlerden harekete geçmelerini istiyorum. Kızılderililere yapmadıklarını bırakmadı Amerika. Gittiler adamların ülkesini ele geçirdiler, öldürdüler, katlettiler onları. Geride kalanları uyuşturucu bağımlısı yaptılar. Tıpkı Avustralya’da yaptıkları gibi. Amerika nereye gittiyse kan götürdü. Sözde özgürlük götürdü, sözde refah götürdü. Bana Amerika’nın refaha kavuşturduğu tek bir ülke gösterin Allah aşkına. Onlar bizi de Irak’a, Suriye’ye benzetmek istiyorlar. İsrail ile kol kolalar. Ya kahhar Amerika, ya kahhar İngiltere, ya kahhar İsrail. Hiç biri Allah’tan büyük değil.